• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tabusalcom?ref=hl
  • https://twitter.com/tabusal

Anasayfa

Kürtler hiçbir zaman Kur’anı hatmedemezler Dururlar çünkü Enfal suresine geldiklerinde!
Allah’ım özrümü kabul et! Allah’ım aklım erdiğinden beri seni tanımaya çalışıyorum. Seni tanımaya çalışırken bir sürü hatalar yaptığımı anladım ve bu yüzden özür diliyorum.
düşünün hele, anlamsız bir sözcüğün anlamını açıklamaya çalışmak kadar gereksiz bir eylem var mıdır? ya da aynı şeye bakan iki kişinin gördüklerini birbirine anlatması kadar gereksiz bir iş?
İçimde nesli tükenmiş balıklar denizi, kafam ölen arıların uğultusuyla dolu.
Dünyamızı kuşatan kabusun yegane sorumlusu uzmanlardır diyebilir miyim emin değilim, ama kabus derinleştikçe sayıları en çok artanlar, gözleri en çok parlayanlar, sesi en çok duyulanlar onlar. Uzmanlar.
ne li gelawêj ne jî sermawez nameyek difûre xwebixwe vedibe ji ber xwe dişewite
bundan yıllar yıllar önce dün, bir şair varmış çalılar arasında saklanan. öyle çok saklanırmış ki bu şair, çalılar kollarında yükselirmiş. türlü türlü çalı böcekleri yer edinmiş bedeninde. neredeyse ayakları toprağa kök salmış. bir gün şair bunalmış. tüm korkularını yenip şiirlerini insanlarla paylaşacakmış...
Şu noktaya tekrar bakın. Orası evimiz. O biziz. Sevdiğiniz ve tanıdığınız, adını duyduğunuz, yaşayan ve ölmüş olan herkes onun üzerinde bulunuyor.
her insan kendi putunu cebinde taşırmış. doğru. ama bizde iş farklı biraz, biz bir anlamda ceplerimizi portatif putlara çevirebilmiş bir toplumuz...
Uzak diyarlardaki gezegen Dünya hepimiz için bir test ortamı. Sevinçlerimiz, hüzünlerimiz; kazançlarımız ve kayıplarımıza karşı verdiğimiz tepkiler test ediliyor.
... 15 ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam84
Toplam Ziyaret147257