• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tabusalcom?ref=hl
  • https://twitter.com/tabusal
Evrim Aldatmacası

Mizah

İnsanoğlu faal yaşamı süresince sayısız meçhuliyetlere şahit olmaktadır. Her bilinmeyen, bilinen bir bilinmeyenden daha bilimsel bir çelişkiye sebebiyet doğurmaktadır. Nitekim bu çelişkisel fiiliyatlar, bir giyotin gibi bedeni baştan ayırmaktadır.

Yukarda bahsi geçen insanoğlu birazdan bahsi geçecek maymun evladının mutasyonel bir hali değildir. Canlı hayatı tüberküloz bir yüzdeki örümcek ağına tutunarak devam edegelmemiştir. Heyhat ki akıbet bir sistemdir. Bifiil sebeb sonuca netice vermiştir.

Hesperopithecus de'lnebrasca adı verilen maymun türü kafatası her ne kadar insansı bir kafa yapısına sahip olsa da insansı bir hisse asla -kat'iyyen- sahip olamamıştır.


Ünlü bilim adamı Profesör bu konuda şunları söyler:
"Gerçekten inanılmaz. Inanmıyorum. Bu daha önce gördüğüm bir şey değil. Nerden buldunuz bunu?"

Görüldüğü gibi evrim denen teori kendi içinde bile tutarsız konuşma çizgilerine uğramaktadır. Bu da gösteriyor ki yüzün yüz ihtimali bu bir teori değil resmen bir cinali öyküsüdür.

Tarafımızdan yapılan bir başka tespit ise bu teorinin daha önce ortaya atılmış başka bir teorinin bozulmuş şekli olduğudur. Söz konusu teori, milattan önce bilinmeyen bir yılda muhtemelen ilk insanlar tarafından ortaya atılmış. Günümüz evrim teorisinin başlangıç aşaması tam da söz konusu teorinin yayımlandığı vakte tekabül etmektedir. Görülüyor ki bu bir ihtimal değil apaçık bir ihmal ve ihlaldir.

Yine bu buğulu teori savunucularının bel bağlayıp sırt dayadıkları konu olan türlerin ortaya çıkış senaryoları da aslında bir tiyatral oyundan öteye gidememektedir. Bu da gösteriyor ki bu insanların gözleri kördür ve vücut ısıları kendilerini ısıtmaya yetmemektedir.

Bu tür bir yanılgı neticesinde elde edilen teorisel hipotezler ortaya koymuş olduğumuz karşı hipotezler karşısında olaydan el etek çekip el aman etmektedirler.

Yine Oxford Üniversitesi Kaburgalı Hayvanlar Fakültesinin ünlü fizyoloğu bu konuda şöyle diyor:
"Yazık. Gerçekten yazık. Bunlar resmen maymunsevici! Kişi kendinden bilir işi. Bunlar Cumartesi yasağına uymayıp aşağılık maymunlara dönüşen günahkarların torunları. Hala uymuyorlar."

Yine Oxford Üniversitesi Analbilim Dalı Fakültesi araştırma görevlisi bu konu hakkında bilgisi olmadığını itiraf etmiştir.

Bu da gösteriyor ki, bu teori batılı oryantal dansçıların bir oyunudur. 

Not: Bu yazının kaydadeğer hiçbir bilimsel kaynağı bulunmamaktadır. Bulunuyor deseydik zaten yalan atmış olurduk. Karun Kahya adlı hayali bir yazar tarafından şişe üstüne şişe kırılırak postalanmıştır. Darwin desem çık, demesem çıkma.

@tabusal.com

  
1349 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın